United s dvaceti miliony za Silvu neuspěli

Manchester United neuspěl s milionovou nabídkou na přestup španělského reprezentanta ve službách Valencie Davida Silvy. Anglický mistr byl ochotný za hráče zaplatit dvacet milionů liber, jenže španělský klub na to nepřistoupil. Informoval o tom útočníkům agent.

United s dvaceti miliony za Silvu neuspěli
Šestadvacetiletý Silva zářil na letošním EURO, čímž na sebe upoutal pozornost předních evropských celků včetně Liverpoolu. Hráčův agent Julio Llorente nicméně prohlásil, že se Silva přestěhuje jedině do Realu Madrid nebo Barcelony.

"Manchester United předložil Davidu Silvovi nabídku, ale Valencia ji odmítla," poukázal. "Silva nechce hrát v Anglii, protože je ve Valencii spokojený. Navíc jeho rodina si tu už zvykla, takže pokud se hráč nakonec rozhodne přestoupit, pak jedině v rámci Španělska. Třeba do Realu Madrid nebo Barcelony," dodal.

"Nevím, kde bude hrát v příští sezoně, možná ve Valencii, možná v jiném španělském klubu. V tuto chvíli se mu nikam jinam nechce," líčil Llorente. "Teď záleží jen na Valencii, jak se rozhodne. Silva s ní má ještě pět let platnou smlouvu," uzavřel.

[ 12.8.2008 - thesun.co.uk / eFotbal.cz | Foto: goal.com ]