V Liberci musel skončit Josef Jinoch

Josef Jinoch už nebude sportovním ředitelem fotbalistů Slovanu Liberec. Představenstvo klubu se rozhodlo tuto funkci zrušit a s Jinochem se dohodlo na ukončení smlouvy.

V Liberci musel skončit Josef Jinoch
Vedení Slovanu tak reagovalo na dlouhodobou nespokojenost s výsledky klubu. "Nejedná se o nespokojenost s jednotlivým týmem, ale s celkovou koncepcí a organizací sportovního úseku. Z tohoto důvodu se zástupci klubu rozhodli pro reorganizaci sportovního úseku," uvedl dnes v prohlášení mluvčí libereckého celku Lukáš Váňa.

"O personálním i organizačním řešení sportovního úseku budeme veřejnost informovat," řekl předseda představenstva Slovanu Zbyněk Štiller.

Jinoch se vrátil do Liberce před minulou sezonou a ve funkci sportovního ředitele nahradil bývalého reprezentačního brankáře Ladislava Maiera. Ve Slovanu působil už dříve a v roce 2002 s ním slavil mistrovský titul. Manažerský post zastával také ve Slavii či v Jablonci.

Liberci vyšel vstup do ligy a po pěti kolech mu patří páté místo v tabulce. Neuspěl však v druhém předkole Poháru UEFA, v němž dvakrát prohrál se Žilinou.

[ 11.9.2008 - ČTK | Foto: MARSfoto ]