Ředitel AS Řím přiznává krizi svého klubu

Sportovní ředitel AS Řím Bruno Conti přiznává, že jeho klub se momentálně nachází v krizovém období, konkretizovat problémy AS však nechce.

Ředitel AS Řím přiznává krizi svého klubu
Fotbalisté z hlavního města Itálie v neděli prohráli ligové utkání se Sienou a jediným světlým bodem v posledních týdnech pro ně tak zůstává šťastná výhra v Lize mistrů na hřišti Bordeaux. Ta však byla zapříčiněná do velké míry brzkým vyloučením hráče domácích.

Forma AS Řím se tedy v poslední době pohybuje jen docela těsně nad bodem mrazu, v domácí soutěži mají jen čtyři body náskok na posledního sestupujícího.

Conti ví, že jeho tým musí vyřešit několik palčivých problémů a tvrdí, že se na jejich odstranění tvrdě pracuje: "Ano, máme mnoho problémů. Není pro nás příliš jednoduché o nich teď mluvit jakkoli konkrétněji, ale snažíme se plně pochopit naši situaci a pilně pracujeme na jejím zlepšení."

"Je jasné, že těch negativních věcí je více, důležité však je při jejich odstraňování nepropadat zbytečné panice a řešit vše v klidu," řekl také sportovní ředitel římského AS.

[ 6.10.2008 - goal.com / eFotbal.cz | Foto: AP ]