Gomez popřel, že je jednou nohou v Bayernu

Gomez popřel, že je jednou nohou v Bayernu

Ofenzivní tahoun VfB Stuttgart Mario Gomez se ostře ohradil proti veškerým spekulacím, které poukazovaly na to, že by měl mít podepsanou předběžnou dohodu s prozatím spícím bavorským obrem Bayernem Mnichov.

Třiadvacetiletý útočník byl s obhájcem německého titulu spojován již nejednou a netoužil po něm pouze mnichovský velkoklub. Stuttgart v létě na poslední chvíli odmítl i lukrativní nabídku z Manchesteru City.

Německý reprezentant nyní musel vyvracet fámy, že má již s týmem sídlícím v Allianz Areně podepsanou předběžnou dohodu. Ono by se ani nebylo čemu divit, Jürgen Klinsmann by pozvednutí svých útočných sil po mizerném vstupu mužstva do nového ročníku Bundesligy potřeboval jako sůl.

"Tato informace se určitě nezakládá na pravdě," pronesl Gomez pro internetové vydání Spiegelu. O kus dál nicméně připustil, že by si klidně dokázal představit oblékat dres Bayernu někdy v budoucnu. "Je jasné, že i to by mohla být jedna z voleb pro budoucnost," dodal hráč, jenž v národním týmu vstřelil 6 branek v 18 zápasech.

"Pokud Stuttgart využije své právo veta i příští léto, pak to budu respektovat. Je pro mě důležité, že si mě váží," uzavřel střelec, který je ke svému součastnému zaměstnavateli, v němž je spokojen a nemusí ho za každou cenu opouštět, smluvně vázán až do roku 2012.

[ 13.10.2008 - football365 / eFotbal.cz | Foto: bundesliga.de ]