Tiago: Do Juventusu jsem chodit neměl

Záložník Juventusu Turín Tiago Mendes k velkému údivu většiny fotbalového světa prozradil, jak lituje svého přestupu z Olympique Lyon právě do klubu z italské metropole.

Tiago: Do Juventusu jsem chodit neměl
Portugalský hráč se ke svému současnému klubu připojil sice již v minulém roce, pořádně do něj však stále nezapadl. Nedaří se mu ani pravidelně nastupovat v ligových i pohárových zápasech, dveře do A-týmu mu kouč Claudio Ranieri otevře jen když se tým potýká se sérií zranění stabilních opor, případně pokud je Ranieri chce pošetřit v střetnutích se slabšími protivníky.

"Odchod z Lyonu kvůli nabídce Juventusu byla prostě chyba," řekl Tiago portugalské televizi Tuttosport.

"Myslel jsem si, že příchod sem bude pro mě velkým krokem vpřed, že budu hrát ve velkém klubu, ale spletl jsem se," dodal dále portugalský středopolař a ve svém zpovídání se sportovnímu televiznímu kanálu pokračoval i nadále: "Kdybych teď mohl vrátit čas, do Juventusu bych nešel, ale v životě se občas těžkému rozhodování nevyhnete."

Ačkoliv Tiago působí dojmem člověka, co je na tom psychicky velmi špatně, cíle má stále vysoké a doufá, že se mu povede dovést "Starou dámu" do římského finále Ligy mistrů: "Je ale stále pravda, že je tu mnoho velkých hráčů a rád bych se díky tomu zúčastnil finále Ligy mistrů v Římě."

[ 7.11.2008 - goal.com / eFotbal.cz | Foto: goal.com ]