Rajnoch s přítelkyní v novém čísle Hattricku

Rajnoch s přítelkyní v novém čísle Hattricku

Nedávno vyšlo nové číslo časopisu Hattrick, ve kterém můžete najít mnoho zajímavostí z české i světové fotbalové scény. Na titulní straně najdete Jana Rajnocha a uvnitř se můžete dozvědět i spoustu věcí o jeho osobním a profesním životě.

Najdeme zde i rozhovor s žižkovským duem Petrem Švancarou a Martinem Vozábalem, kteří když se dají dohromady, není jim nic svaté. Svými žertíky dostávají do kolen spoluhráče a často i trenéry. „Máme podobný styl humoru. Snažíme se odlehčit atmosféru, když je napjatá,“ říkají tito dva žižkovští démoni.

Velmi zajímavý pohled nabízí Hattrick i na anabázi Rudolfa Skácela v Anglii. Z hvězdných výšin sestoupil až do "ilegality". Kroutí už třetí rok v anglickém druholigovém Southamptonu a v nové sezoně tam navíc ani nenastupuje. „Majitel je naštvaný, že za mě v létě nedostal peníze, a tak mě nenechají hrát,“ říká český reprezentant. Co s ním bude dál?

Dále Hattrick řeší asi v současnosti největší téma německého fotbalu. Na zelené louce vyrostla hrozba, která se rychlostí rakety vyšvihla z fotbalového podhoubí až na špici Bundesligy. Vzestup TSG 1899 HOFFENHEIM financoval bohatý podnikatel Dietmar Hopp, jehož mnozí považují za německého Romana Abramoviče, on ale tvrdí, že je jeho pravý opak.

A v neposlední řadě můžeme najít uvnitř čísla dva maxiplakáty Rafaela van der Vaarta a Miroslava Slepičky.

[ 10.11.2008 - efotbal.cz/Hattrick | Foto: Marsfoto]