Inter prodloužil na Laziu vítěznou sérii

Hráči Interu Milán porazili v 15. kole italské ligy Lazio Řím na jeho hřišti jednoznačně 3:0. Úřadující mistr v domácí soutěži zvítězil pošesté za sebou a suverénně vede tabulku.

Úvodní branku utkání vstřelil hlavou už ve druhé minutě obránce Samuel. Těsně před koncem první půle si dal vlastní gól domácí stoper Diakite. Na konečných 3:0 zvýšil deset minut po přestávce opět hlavou nejlepší milánský střelec Zlatan Ibrahimovic, který zaznamenal už osmou ligovou trefu.

AS Řím porazil Chievo na jeho hřišti 1:0. Zápas rozhodl francouzský útočník Menez. Jednadvacetiletý fotbalista se v 69. minutě trefil z volejem přesně k tyči. Hosté sice odehráli závěr utkání bez vyloučeného záložníka Brighiho, ale těsné vedení ubránili a zvítězili potřetí za sebou.