Blackburn: Fowler byl propuštěn, co Santa Cruz?

Velezkušený útočník Robbie Fowler už neobléká dres Blackburnu Rovers, kam si ho vyžádal dnes již bývalý kouč týmu Paul Ince. Nový manažer klubu Sam Allardyce se třiatřicetiletým střelcem s pestrou minulostí již neprodloužil kontrakt.

Blackburn: Fowler byl propuštěn, co Santa Cruz?
Smlouva, která stála a padala s tím, zda bude Fowler v Ewood Parku hrát, končí za pár dní a již nebude prodloužena. To vše i přesto, že ještě pár týdny zpátky Fowler jednal o tom, aby v příštím kalendářním roce vykonával funkci hrajícího kouče.

"Rozhodl jsem, že už s ním kontrakt neprodloužíme a raději ho necháme jít," pronesl manažer Sam Allardyce, jehož si možná pamatujete jako trenéra Newcastlu či Boltonu. A v prvním týdnu nešlo o jedinou změnu: "Odchází k defenzivní trenér Nigel Winterburn, který byl u nás na poloviční úvazek. Odchází, protože o obranu se nyní můžu starat osobně," pokračoval Allardyce.

V souvislosti s Blackburnem se nyní velmi často skloňovalo i jméno střelce Roque Santa Cruze, jenž se vyjádřil, že by rád odešel do většího klubu. K mání je však pouze za částku převyšující dvacet milionů liber, což není málo a jihoamerický hráč tak zřejmě zůstane.

[ 24.12. 2008 - bbc.co.uk / eFotbal.cz | Foto: AFP ]