Ibrahimovič zachránil Inter od domácí ostudy

Vedoucímu týmu italské Serie A Interu Milán se v 18. kole na domácím hřišti proti Carliari příliš nedařilo. Hostující celek poslal po pětašedesáti minutách hry do vedení Acquafresca, za domácí tým dokázal o jedenáct minut později pouze srovnat švédský útočník Zlatan Ibrahimovič. Inter si tak nečekaně s třináctým Cagliari dělil body.

I přes tuto nečekanou remízu, jež přišla po výtečné sérii osmi vítězných ligových zápasů v řadě, však zůstanou svěřenci portugalského trenéra Josého Mourinha po víkendu na čele tabulky s minimálně tříbodovým náskokem na průběžně druhý tým Juventus Turín.

Ve druhém sobotním zápase porazil FC Janov na svém hřišti FC Turín jasně 3:0 a v neúplné tabulce se posunul na páté místo. Domácí tým potvrdil roli favorita a i bez zraněného kanonýra Diega Milita dokázal bodovat v šestém ligovém zápase za sebou.