Joga3 liga přivítá Karla Poborského

Joga3 liga přivítá Karla Poborského

I tento týden pokračuje turnaj Joga3. V sobotu se v Praze můžete těšit na velkou hvězdu. V odpoledních hodinách do Riegrových sadů dorazí Karel Poborský! Přijďte si zahrát a pozdravit se s českým reprezentantem.

Minulý týden běžel turnaj i přes menší nepřízeň počasí. Celkem už je registrováno v celé České republice 362 týmů! V čele ligy v Praze jsou ve starší kategorii AresBull (4100 b.) v mladší kategorii jsou to Gunners (3000 b.). V Brně vedou ve starších Kohoutovice (7500 b.) a v mladších Red Devils (5300 b.). Hrajeme nadále i soutěž o denní vítěze, jejich fotky můžete vidět na lokalitách na informačních nástěnkách. Příští týden tam třeba může viset i Tvůj tým![obrazek id="2649" zarovnani="vpravo"]
Stále ještě máte všichni příležitost se přihlásit, pořád je dost času dostat se do velkého pražského finále!

POZOR!!! V tomto týdnu může navíc každý tým, který přijde hrát v botech NIKE, získat až 300 bodů (100 bodů za jednoho člena týmu). Tato akce platí jak pro středu, tak pro sobotu!

[obrazek id="2650" zarovnani="vlevo"]A nezapomínejte se zapojovat do soutěže o míče Nike! Stačí zaslat 1 fotku týdně na joga3@efotbal.cz (podle propozic v liště "Joga3 - Soutěž"). Porota vybere vždy jednoho z vás, který až do 20.6. může vyhrát tenhle báječný míč! Po velkém sobotním finále (17.6.) můžete posílat fotky až do následující středy (21.6.) - za fotky z finále se budou vybírat 3 vítězové!

Budeme se na Vás opět těšit - v Riegrových sadech i v Boby centru.

[ 05. 05. 2006 eFotbal.cz ]

Ligue 1 - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.