Tevez chce odejít z United, ale zůstat v Anglii

Argentinský fotbalový útočník Carlos Tévez chce po skončení aktuální sezony odejít z Manchesteru United a touží hrát za nějaký jiný anglický tým.

Tevez chce odejít z United, ale zůstat v Anglii
Pětadvacetiletý Tévez potvrdil, že chce po sezoně opustit Manchester United. "Jsem z toho velmi smutný, ale prostě budu muset odejít. Nemyslím si, že bych byl i v příští sezoně hráčem United. Nenabídli mi už nový kontrakt. Nebyl jsem přijat jako člen jejich rodiny. U fanoušků ano, ale v klubu jsem nebyl respektován," řekl Tévez.

Tévez přišel do Manchesteru United v roce 2007 na dvouroční hostování, který brzy skončí. Nyní bude volným hráčem, protože bývalý zaměstnavatel z West Hamu už dostal za fotbalistu od hráčova agenta odstupné ve výši dvou milionů liber, tedy skoro 60 milionů korun.

Argentinský útočník chce ale zůstat v Anglii. "Není pravda, že by tady moje rodina byla nespokojená. Nechceme vyměnit Anglii za Španělsko, tak to skutečně není. Moje čtyřletá dcera i manželka jsou tu šťastné. Chci hrát i nadále v Anglii, protože tady je nejlepší liga na světě a vyhovuje mému stylu. Chci poděkovat fanouškům United za podporu a budou mít v mém srdci zvláštní místo. Nyní ale musím přijmout věci, jak jsou," uvedl Tévez.

[ 10. 5. 2009 - Mediafax | Foto: reuters ]