AC Milán chce útočníky Fabiana a Crouche

AC Milán chce útočníky Fabiana a Crouche

AC Milán by mohli posílit útočníci Luís Fabiano ze Sevilly a Peter Crouch z Portsmouthu. "Rossoneri" se o tuto dvojici údajně začali zajímat po neúspěšných jednáních s Wolfsburgem o příchodu kanonýra Edina Džeka.

Podle listu La Gazzetta dello Sport nabízí milánský klub za osmadvacetiletého Fabiana 12 milionů liber (asi 363 milionů korun). Útočník má sice ve smlouvě klauzuli, že španělský celek ho musí uvolnit za 51 milionů liber, Sevilla je však údajně ochotna přistoupit na 17 milionů. Fabiano, který dal v 31 zápasech za Brazílii 22 gólů, je prý stěhování do Itálie nakloněn.

O zájmu AC o osmadvacetiletého anglického reprezentanta Crouche informovala televizní stanice Italia 1, která je součástí sítě patřící italskému premiérovi a majiteli milánského klubu Silviu Berlusconimu.

Vedle AC Milán se o 201 cm vysokého Crouche uchází také Fulham, který za útočníka údajně nabídl deset milionů liber. Italský celek však nabízí bývalému hráči Liverpoolu vyšší plat, než je současných 70.000 liber (asi 2,1 milionu korun) týdně.

Serie A - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.