Ivana údajně do Slovanu Bratislava

Ivana údajně do Slovanu Bratislava

Milan Ivana zřejmě přestoupí ze Slavie Praha do Slovanu Bratislava. O zájmu Slovanu o služby slovenského hráče informovala agentura SITA, informaci o probíhajících jednáních potvrdil v sobotu i tiskový mluvčí Slavie Ondřej Zlámal.

"Milan je typem hráče, který splňuje mé představy. Je použitelný ve středu pole i v útoku," přiznal trenér Slovanu Dušan Uhrin starší pro sobotní vydání deníku Šport. Bratislavský klub by totiž rád našel náhradu za středopolaře Obžeru, jehož trápí zranění. "Ivana s námi ještě netrénoval a tak s ním na nedělní zápas v Trnavě nepočítáme, v zápase s Olympiakosem Pireus bychom ho ale rádi nasadili," řekl Uhrin starší.

Ivana je hráčem Slavie Praha, na soupisce pro Ligu mistrů však zatím ještě nefiguruje a tak se jednání o odchodu z mistrovského klubu nabízí. "Ano, mohu potvrdit zájem Slovanu o našeho hráče. O jeho případném přestupu se jedná," potvrdil informaci agentuře Mediafax tiskový mluvčí pražského klubu Ondřej Zlámal.

Slovan Bratislava i Slavia Praha budou hrát 3. předkolo Ligy mistrů. Slovan čeká 29. července souboj s řeckým Olympiakosem Pireus, Slavia míří do moldavského Tiraspolu