Vachoušek: Měli jsme to uhrát na remízu

Mužstvo Teplic podlehlo v prvním zápase 4. předkola Evropské ligy na domácí půdě izraelskému Hapoelu Tel-Aviv 1:2 a hráče mrzel především druhý inkasovaný gól. Podle záložníka Štěpána Vachouška měli Tepličtí zápas uhrát alespoň na remízový výsledek.

Vachoušek: Měli jsme to uhrát na remízu
V tvářích fotbalistů severočeského klubu bylo krátce po utkání znát velké zklamání. "Je to pro nás všechny velká rána, pracovali jsme hodně zápasů, abychom se do pohárů dostali, a teď přijde tohle. Měli jsme to uhrát alespoň na remízu," uvedl Vachoušek.

Podle něj Hapoel Tel-Aviv na severu Čech nijak výrazně nepřekvapil. "Věděli jsme, že mají hodně technických hráčů, což se ukázalo i na hřišti. Dlouho se k ničemu nedostali, jenže pak udeřili. Nás ten zápas stál hodně sil. O postup se ještě porveme, ale bude to těžké, protože musíme dát alespoň dva góly," ví Vachoušek.

Také jediného teplického střelce Tomáše Vondráška mrzely inkasované góly. "Trochu nás to zaskočilo, před tou penaltou vlastně neměli žádnou šanci. Podařilo se nám sice vyrovnat a chvíli to vypadalo i na to, že zápas otočíme, jenže nás srazila vlastní chyba při druhém gólu. Bohužel to nevyšlo, ale ještě je před námi odveta, o postup se ještě zkusíme porvat," uvedl Vondrášek.