Rosický skóroval, Manchester vyhrál na půdě Tottenhamu

[b]Aktualizováno.[/b] Český záložník Tomáš Rosický se vrátil do sestavy Arsenalu Londýn, když na začátku druhé půle vystřídal Denislona, nakonec svým gólem zkorigoval výsledek zápasu s Manchesterem City na 4:2 pro Citizens. Hráči Manchesteru zvítězili na půdě Tottenhamu 3:1, přestože prohrávali již od první minuty utkání. Vítěznou branku United vstřelil Anderson.

Aktuální tabulka Premier League

Dlouho se spekulovalo o tom, jestli uzdravený reprezentant Tomáš Rosický zasáhne do utkání proti Manchesteru City. Do základní sestavy se sice nevešel, přesto se nakonec na trávník dostal. Hned po změně stran vystřídal český špílmachr Denislona a v závěru zápasu dokonce vstřelil gól, kterým ale porážce Arsenalu nezabránil.

Z vítězství se radovali hráči domácího Manchesteru City, za které zvyšoval na 3:1 Emmanuel Adebayor, ještě v loňské sezoně velká opora Arsenalu.

Kromě Rosického byli v akci i další Češi. Petr Čech ochytal celé utkání za londýnskou Chelsea, ale i když chyboval při první brance Fayeho, jeho spoluhráči utkání otočili dvěma góly v koncích obou poločasů. Radoslav Kováč nastoupil v základní sestavě West Hamu, v průběhu druhé půle byl ale střídán.