Opustit Liverpool kvůli City? Benayoun říká ne!

Opustit Liverpool kvůli City? Benayoun říká ne!

Stabilní izraelský reprezentant a jeden z nejpodceňovanějších hráčů Premier League Yossi Benayoun se před časem hattrickem podílel na výprasku Burnley a už je médii spojová s přestupem do Manchesteru City, který jako finančně zabezpečený "hladový vlk evropské kopané" stále nemá dost.

Několik britských novin totiž v neděli zveřejnilo informaci, že je záložník s patnáctkou na zádech v nejužším hledáčku Marka Hughese a nezapomnělo přitom dodat, že se ho Citizens pokusí získat již v přibližujícím se lednovém přestupovém okně. Světlo však do všech spekulací vnesl hráčův agent Ronen Kacav, jenž uvedl, že jeho klient Liverpool neopouští.

Manažer si při své okamžité reakci pomohl typickými frázemi, že je jeho devětadvacetiletý svěřenec na Anfield Road spokojený a že se nemá v plánu stěhovat. "Samozřejmě, když hráč hraje dobře za Liverpool, je normální, že se o něj zajímají ostatní mužstva," pronesl Kacava na adresu fotbalisty, který do města The Beatles přestoupil v roce 2007 z West Hamu United.

"Přiznávám, že je to velký kompliment, když projeví zájem jeden z vysoce postavených a ambiciózních evropských celků, ale opakuji, že Yossimu v Liverpoolu opravdu nic nechybí a v létě se tam navíc dohodl na ové čtyřleté smlouvě," definitivně vše smetl ze stolu zástupce. Aktuálně čtvrtý celek tabulky tak zřejmě bude muset upnout svůj zrak na někoho jiného...