Beckham byl vyloučen, Real přesto uspěl

Ani vyloučení Davida Beckhama nepřekazilo fotbalistům Realu Madrid cestu za vítězstvím v sobotním utkání španělské ligy proti Getafe. Favorizovaný klub poslal do vedení osmým gólem v sezoně brazilský útočník Ronaldo.

"Bílý balet" už těsné vedení 1:0 udržel, i když hrál od 57. minuty bez anglického reprezentačního kapitána. Beckham dostal červenou kartu počtvrté od svého příchodu do Realu v roce 2003.

Real ztrácí na čtvrtém místě bod na třetí Celtu Vigo, která porazila Betis Sevilla 2:1. Tabulku vede v poseldní době excelentně hrající Barcelona se stejným bodovým ziskem jako druhá Pamplona. Na vigo mají náskok dvou bodů.

Hráči Celty vstřelili obě branky už v prvním poločase, nejprve se trefil Cannobio a druhý gól přidal Baiano. Ve 22:00 nastoupí Bilbao proti Atlétiku Madrid.