Drogba vyjádřil svou slabost pro milánské AC

Drogba vyjádřil svou slabost pro milánské AC

Didier Droba, jenž je momentálně i přes nekonečný letní příběh ohledně výměny dresu velkou oporou týmu ze Stamford Bridge, prozradil svou dřívější vášeň pro trikot černočervených milánských "Rossoneri". I přes tuto skutečnost se ale na jeho vynikajícím vztahu k "Blues" nic nemění.

O svém speciálním vztahu k jednomu z epicenter módy útočník promluvil na stránkách italského deníku La Gazzetta dello Sport a byť šlo o médium z Apeninského poloostrova, o pouhých komplimentech ze slušenosti nemůže být řeč. Jednatřicetileté ofenzivní eso přiznalo, že byl mužstvem ze San Sira fascinován hlavně dříve a hrát právě za AC byl jeho největší sen.

"Milán mám moc rád. Mám tam mnoho přátel a společně s Madridem, Paříží a Marseille je to jedno z míst, kde di mohu opravdu odpočinout. Každý hráč sní o velkých týmech a když jsem byl dítě a žil ve Francii, Milán jsem miloval. Byla to fanouškovská vášeň," nechal se slyšet bývalý hráč Olympique.

"Ve skutečném životě se však sny a reality ne vždy shodují," pokračoval na pevné zemi stojící Drogba a doplnil: "Serie A by byla pro můj styl dobrá liga, ale pravda je taková, že jsem v Chelsea spokojen." Pomyslný kousek milánského ducha ostatně jednomu z nejlépe hodnocených střelců Premier League přinesl do Londýna jeho současný kouč Carlo Ancelotti.

I na něj si nemůže stěžovat: "Je to vynikající a zkušená osobnost, ví, jak dosáhnout úspěchů. Je to náročný trenér, který ví, jak pracovat s hráči. Rychle si získal šatnu, je vtipný za každých okolností, i na tréninku" zahrnovala kouče komplimenty "černá perla" z Pobřeží slonoviny. Za nějaký čas se proto médii jisto jistě prožene i Ancelottiho chvála na jeho útočné tykadlo...