Jsme výborná parta, říká Hanuš, který prodloužil

Jsme výborná parta, říká Hanuš, který prodloužil

Brankář Jan Hanuš dnes prodloužil svoji smlouvu se Slavií, a to do 30. června 2012, klub má navíc možnost využít další roční opci. „Jsem rád, že mi Slavia nabídla novou smlouvu, vážím si její důvěry. Je to další výzva k tomu, abych na sobě dál pracoval a prosadil se,“ uvedl Hanuš pro slávistický web.

Jan Hanuš se letos na podzim dočkal premiéry v nejvyšší soutěži, ale také na evropské scéně. Chytal ve čtyřech zápasech v Gambrinus lize, nastoupil v předkolech Ligy mistrů i Evropské ligy.

Hanuš si pochvaluje atmosféru v kabině i v týmu brankářů. „Jsme výborná parta nejenom v kabině, ale i v brankářškém týmu. Martin Vaniak je velice zkušený gólman, hodně jsem se toho od něj už naučil, dobře vycházíme i s Denissem, pomáháme si navzájem,“ dodává.

Na podzim Jan Hanuš pomohl také slávistické rezervě. „V béčku si člověk vždycky hodně zachytá, neberu to jako povinnost, ale snažím se klukům pomoct k dobrému výsledku,“ uzavírá na webu Hjedenadvacetiletý gólman, který ve středu spojil svoji budoucnost se Slavií.