Tým Amigos Bar zahrál výborně a je v čele tabulky společně s Tipsportem a Bricklendem

6. února 2010, Hala Lokomotiva Plzeň V sobotu 6.2. se odehrálo 2.kolo 1. ligy Molten Golden Tour 2010 v Plzni, po kterém se na čele tabulky usadily stejně jako v Brně tři týmy a to Brickland, Amigos Bar a Tipsport

Překvapením 2.kola ligy firem Golden Tour v Plzni byl nováček soutěže tým Amigos Bar. Ten v odpolední skupině porazil všechny své soupeře a dotáhl se na čelo soutěže. V prvním zápase porazil tým Škoda Power 3:1, poté favorizovaný tým Policie taktéž 3:1, dále deklasoval tým Activa 9:1 a v posledním utkání porazily první tým po 1.kole tým Brucklandu celkem jednoznačně 6:2.

V o něco slabší dopolední skupině podle papírových předpokladů zvítězil tým Tipsport Plzeň, který vyhrál ve všech čtyřech utkáních. Naopak ani ve 2.kole nováček soutěže tým ABL nedokázal získat ani bod a patří mu poslední příčka.
V dalším kole 28.2. můžeme očekávat především vyrovnané boje v odpolední skupině, kde se střetnou týmy Tipsport, Policie ČR a Brickland.