Ronaldo nevyloučil velký návrat na Old Trafford

Ronaldo nevyloučil velký návrat na Old Trafford

Přestože je Cristiano Ronaldo v Realu Madrid spokojený, není vyloučené, že by se vrátil do Manchesteru United, který minulé léto od španělského vekloklubu vyinkasoval za portugalského reprezentanta rekordních 80 milionů liber. "Manchester mi chybí," připustil hráč.

Ronaldo strávil na Old Trafford šest sezon, takže je pochopitelné, že si ke klubu vypěstoval vztah. Jeho novým zaměstnavatelem se stal v létě Real Madrid a stejně jako v Anglii i ve Španělsku portugalská star doslova září. Naposledy se v ligovém utkání proti Xerezu (3:0) trefil hned dvakrát.

Jeho statistika je úžasná. V šestnácti duelech Ronaldo vstřelil 15 branek! Hra v zemi z jihu Evropy šikovnému křídelníkovi zjevně svědčí, ale zůstat ve Španělsku opora portugalského národního týmu nechce. Naopak uvažuje o návratu do Manchesteru United.

"Samozřejmě mi Manchester chybí," odpovídal Ronaldo na dotazy novinářů. "Hrál jsem tam šest let a to je hodně dlouhá doba. Stále United sleduji," dodal.

Poté nevyloučil návrat do anglického velkoklubu. "Nikdy nemůžete vědět, co bude. V budoucnu se klidně můžu vrátit a zase nastupovat na Old Trafford. Pořád je to možné," potěšil příznivce Manchesteru, kteří by jeho návrat jistě uvítali.

"Chci tu ale dodržet smlouvu, to je jasné. Hovoříme o budoucnosti. Bůh ví, jak to bude. Tím ale nechci říct, že nejsem v Realu Madrid šťastný. Opravdu jsem tu moc spokojený a každý ví, že tenhle klub je moje srdeční záležitost, ale samozřejmě Manchester mi chybí, postrádám manažera, hráče...," zakončil Ronaldo.