Teplický tým se fotil v netradičních prostorech

Teplický tým se fotil v netradičních prostorech

Rok co rok se byli tepličtí hráči zvyklí fotit na hrací ploše stadionu na Stínadlech. Jak uvádí klubové stránky, letos však nastala velká změna, pro týmové fotografování se přesunuli o několik set metrů dále, do výrobní haly AGC R3.

Sem je totiž vyhnal mráz a sněhová nadílka, která Teplice trápí již několik týdnů. "Nebylo to jen o počasí, o tomto konceptu jsme uvažovali již nějakou dobu a nyní se to kvůli úklidu sněho hodilo, protože exteriér by nebyl tak hezký jako obvykle. Tahle varianta se navíc nabízí, našim majitelem je společnost AGC a pro nás bylo ctí udělat focení v těchto prostorách," vysvětluje Petr Heidenreich, ředitel pro obchod, marketing a komunikaci. Poděkování patří jejímu řediteli Ing. Danielu Rožci a jeho týmu, který při celé akci příkladně pomáhal.

Konečné slovo při výběru konkrétních prostor měl nakonec klubový fotograf Jan Tauber. "Výběr konkrétního místa byla velká alchymie, měli jsme vytipováno několik míst a poté jsme si nechali poradit od fotografa, který měl rozhodující slovo. Navíc tato linka se má čím chlubit a fotografové zde opravdu nalezli ten zajímavý efekt, který bude poté na těch plakátech vidět," dodává Heidenreich.

Při příchodu si hráči museli připadat opravdu jako ve sklářské peci, vysoká teplota rychle rozehřála prokřehlé kosti. V okamžiku velení přebrali právě Petr Heidenreich spolu s Janem Tauberem, kteří začali hráče směrovat do určených pozic. Nejdříve se vyfotili jako celek pro tradiční plakát, který jistě najdete v jednom z čísel zápasového magazínu Žlutá-modrá, poté se rozdělili na drobnější skupinky, které se společně také nechali zvěčnit.

Kdo zrovna nepózoval před objektivem, se zvědavostí sledoval výrobní linku v praxi. O zábavu se tradičně staral masér Eda Poustka, i když hlučné stroje mu tentokrát nedaly příležitost rozvinout své bavičské umění do největšího rozsahu. Během hodiny strávené v areálu AGC se podařilo Janu Tauberovi zachytit nespočet fotek, které již brzy uvidíte na našich stránkách. Z celého focení také přineseme unikátní videozáběry. Samotným hráčů se fotografování na netradičním místě velmi zalíbilo. "Nejdříve sice nevěděli, co od toho mají očekávat. Museli jsme jim dát také nějaké pokyny k bezpečnosti, ale nakonec byli velmi zvědaví a krátce po akci sami říkali, že viděli spoustu zajímavých věcí," shrnul Petr Heidenreich.

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.