Tipovačka: týden pro Táborského, měsíc pro Vízka

Tipovačka: týden pro Táborského, měsíc pro Vízka

Páté jarní kolo uzavřelo první jarní měsíc tipovací soutěže s eFotbalem a známe tak výherce, kteří si mezi sebe rozdělí ceny od adidasu v hodnotě pět tisíc korun. Týdenní kolo vyšlo z expertů nejlépe Vladimíru Táborskému (233.) následován Luďkem Zajícem (576.).

Měsíční kolo mezi experty zaznamenalo největší úspěch v historii tipovačky na portálu eFotbal. Celkové osmé místo zaznamenal Ladislva Vízek, který se umístil na 8. pozici. I celkově 204. místo Vladimíra Táborského je úspěch.

Nejlepší v 25. týdenním kole:
1. ironmonkey
2. uberwald
3. lasty
4. uranya
5. sayyid

Výherci měsíčního kola:
1. foofoo
2. bounces
3. blazevich
4. phocaen
5. gayfagot

Počínaje dalším týdenním kolem je odstartováno i nové měsíční kolo.

Připomínáme systém oceňování. V každém týdenním kole se hraje o vstupenky na domácí zápasy partnerských klubů. Týdenní výsledky se započítávají do měsíčního kola, v němž si 5 nejlepších soutěžících rozebere ceny od adidasu v celkové hodnotě pět tisíc korun.

U vstupenek vyplňujte, prosím, opravdu jen ty zápasy, u kterých máte jistotu, že je můžete navštívit. Po obdržení mailu je třeba reagovat do 24 hodin, že o vstupenky máte opravdu zájem, poté přicházejí na řadu další soutěžící dle pořadí v tipovací soutěži.

Všem tipujícím připomínáme, že v jejich zájmu je aktualizovat údaje v registraci, zejména mailové spojení.

Zapojte se i vy do tipovací soutěže a hrajte každý týden o vstupenky na ligové zápasy a každý měsíc o zboží značky adidas!