Potvrzeno: Ribéry spal s nezletilou prostitutkou

Potvrzeno: Ribéry spal s nezletilou prostitutkou

Osmnáctiletá pařížská prostitutka přiznala, že měla za peníze sex s několika hvězdami francouzské fotbalové reprezentace. Podle týdeníku Paris Match však Zahia Deharová současně uvedla, že žádný z jejích klientů nevěděl, že byla v té době ještě nezletilá.

Deharová v rozhovoru přiznala, že se dvakrát za peníze vyspala s Franckem Ribérym z Bayernu Mnichov, který si jí prý nechal přivézt z Paříže do Mnichova na oslavu narozenin. "Jsem hezký dárek, ne?" prohlásila s tím, že není jeho fanynkou. "Bylo mi jedno jestli je fotbalová hvězda nebo ne. Zákazník je prostě zákazník," dodala.

Mezi její klienty prý také patřili Karim Benzema z Realu Madrid a Sidney Govou z Lyonu. "Nikomu jsem nikdy neřekla, že jsem nezletilá," uvedla Deharová, která s prostitucí začala v pařížských nočních klubech v šestnácti letech a účtovala si dva tisíce eur za noc.

Skandál se kolem reprezentantů rozhořel zhruba před týdnem, kdy o jejich "nezletilém sexu" informovala francouzská média. Fotbalisté už vypovídali na policii, hrozí jim pokuta 45.000 eur (1,145 milionu korun) a až tříleté vězení.

Ligue 1 - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.