Ancelotti: Unavený Liverpool? Blbost!

[tag]AKTUALIZOVÁNO[/tag] 180 minut dřiny. 2 utkání – dvě výhry. A Chelsea může opět usednout na anglický fotbalový trůn. Manažer Carlo Ancelotti věří, že jeho hráči titul získají. Ale pozor! V cestě stojí první překážka, FC Liverpool. V neděli se Chelsea představí na Anfield Road. Vítězství přiblíží Petra Čecha a spol. k titulu. Kdyby navíc Manchester United prohrál, můžou „blues“ radostně křepčit.

Ancelotti: Unavený Liverpool? Blbost!
Liverpool přišel v prodloužení semifinálové odvety o šanci hrát finále Evropské ligy. A mnozí jsou přesvědčeni, že vyřazení může zanechat na hráčích Liverpoolu stopy. „Možná můžou být trošku unavení. Ale já jsem Liverpool vlastně ještě nikdy unavený neviděl. Takže nás čeká obrovsky těžký zápas ve složité atmosféře. Liverpool má skvělé fanoušky, kteří svůj tým vždycky skvěle podporují,“ nechal se slyšet Ancelotti.

Zcela jistě nasadí do hry Johna Terryho, který v minulém zápase chyběl. „Je to těžké, měnit sestavu, která nasázela Stoke sedm gólů. Jenže my Johna potřebujeme. Jeho charakter a jeho osobnost. A navíc je v pohodě a má formu,“ dodal Ancelotti.

Chelsea selhala v utkání na Tottenhamu. „Proto hráčům v kabině před zápasem řeknu přesný opak toho, co slyšeli na Tottenhamu,“ žertoval italský manažer Chelsea. Ví, že s motivací hráčů nebude mít problém. „Všichni vědí, o co hrají a mají stejný cíl, jako já. Chceme vyhrát,“ vzkázal zbytku fotbalové Anglie kouč Chelsea Ancelotti.

Protože Manchester United nemá titul ve svých rukou, Sir Alex Ferguson doufá, že jim v tomto směru pomůže FC Liverpool, který stále není úplně bez ambicí ani v domácí soutěži. "Věřím, že nás tradiční rival odvede co nejlepší výkon, jako to už v minulosti mnohokrát ukázal a neodevzdá tři body našemu současnému konkurentovi v boji o ligové prvenství," řekl skotský kouč, podle něhož nebude mít na ligu vypadnutí Liverpoolu z Evropské ligy vliv.

V posledním kole pak Chelsea narazí na Wigan a United vyzvou Stoke City.