Brněnské derby bez vítěze

Remízou 1:1 skončilo brněnské derby mezi Líšní a juniorkou 1. FC Brno, které bylo na programu 25. kola Moravskoslezské fotbalové ligy. Brno B bralo toto utkání stále jako boj o záchranu v MSFL. Trenér Petr Maléř řekl před utkáním pro brněnnský web: [b]„Dokud nemáme jistotu, tak to pořád bereme jako boj o život. A věřím, že k tomu tak hráči také přistoupí,“[/b]

Brněnské derby bez vítěze
Do utkání vstoupili o něco aktivněji právě Brňané, jejichž sestavu posíli i hráči A týmu Križko s Borákem. Aktivita přinesla ovoce ve 34. minutě kdy Lira zaskočil nepříliš důraznou střelou špatně postaveného gólmana Sedmidubského. Téměř vzápěti mohl vyrovnat domácí Král, jehož hlavička se však mezi tři tyče nevešla.

Líšeň se dočkala po přestávce, když hostující brankář Hladký neudržel Belejovu střelu. A brněnská juniorka mohla být ráda, že v závěru nepřišla i o bod, když v dobrých šancích byli Vrtěna a Bednář.

Oba týmy tak po dělbě bodů budou muset v závěru soutěže ještě bojovat o záchranu, i když především v případě rezervy 1. FC Brno by to už neměl být složitý úkol.

Líšeň - Brno B 1 : 1

zdroj:1fcbrno.cz