O Torrese má zájem Manchester City i Chelsea

O Torrese má zájem Manchester City i Chelsea

Momentálně je pro něho jednoznačně hlavním tématem světový šampionát, avšak po jeho skončení bude útočník Fernando Torres hovořit s novým trenérem FC Liverpoolu Royem Hodgsonem o své fotbalové budoucnosti. O služby španělského reprezentanta totiž projevili nejnověji eminentní zájem kluby Manchester City a Chelsea Londýn.

Šestadvacetiletý Torres vynechal po operaci kolena závěrečnou fázi sezóny v anglické Premier League a na MS v JAR zatím čeká na svůj gólový zápis. Naproti tomu, že Torres ještě zdaleka nenaladil starou formu, úřadující mistři Evropy postoupili podruhé v historii do semifinále MS, kde je čeká Německo.

"Teď mě čeká důležitý týden, ale potom přijdou na řadu rozhovory s Hodgsonem o mé budoucnosti," reagoval "El Niňo". "Jsem rád, že Hodgson vzal tuto práci a stal se trenérem Liverpoolu. Ještě jsme spolu nemluvili, ale už co nejdříve se seznámím s jeho fotbalovými myšlenkami. Teď je mojí fotbalovou budoucností světový šampionát. Finálový turnaj a Jihoafrická republika mi v těchto dnech nedovolí myslet na nic jiného," cituje sme.sk Torrese, který dal v uplynulé sezóně za "The Reds" 22 gólů ve všech soutěžních zápasech.

Bývalý trenér Liverpoolu Rafael Benitez přivedl Torrese na Anfield Road v roce 2007 za 20 milionů liber z Atletica Madrid. Benitez však i se slušným odstupným odešel do Interu Milán.