Zamává syn trenéra Slovenska anglické lize?

Zamává syn trenéra Slovenska anglické lize?

O Vladimíru Weissovi mladším se dlouho mluví jako o velkém talentu, který by mohl brzy dosáhnout věhlasu o pár let staršího reprezentačního spoluhráče Hamšíka, nicméně protože již nemá sedmnáct, ale dvacet, už by přeci jen měl pomalu začít "vystrkovat růžky" a zářit, k čemuž se potřebuje hlavně natrvalo usadit v základní sestavě svého klubu.

Cíl pro nadcházející ročník je tedy jasný - mít více než 13 ligových startů. Syn trenéra slovenského národního týmu a osmifinalista jihoafrického šampionátu v jedné osobě je v tomto směru optimistou a doufá, že se mu povede výrazněji prosadit v prvním mužstvu Manchesteru City právě v letošním ročníku. Vzhledem k tomu, že má Roberto Mancini dostatek špičkových hráčů a navíc ještě zřejmě ani po Silvovi neskončil s nakupováním, naplnění jeho přání jisté není a vše by ještě mohlo být kapku jinak.

Rychlonohý bratislavský rodák, jenž v průběhu jarní části hostoval v Boltonu, by si totiž podle informací italských médií mohl vyzkoušet Serii A, v níž se na něj ptal ambiciózní tým Sampdorie Janov, který díky čtvrté příčce zanedlouho čeká čtvrté předkolo lákavé Ligy mistrů. To, že nemusí jít jen o výstřel do tmy, jakých bývají v přestupovém období stovky, dokazuje osoba Attilia Lombarda, což je bývalý hráč janovského celku, který nyní dělá v Manchesteru asistenta bývalému kouči Interu a jeho vazby na Janov jsou stále velmi živé.

S ohledem na to, že je slovenská naděje u Citizens od roku 2006, kdy přišel z Interu Bratislava a přední anglický klub si ho tedy vychoval, definitivní zřeknutí se jeho služeb formou přestupu by překvapilo. Že by další hostování?

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.