Cannavaro: V Anglii nezůstane kámen na kameni

Cannavaro: V Anglii nezůstane kámen na kameni

Bývalý kapitán italské reprezentace Fabio Cannavaro si myslí, že by jeho krajan Fabio Capello mohl z anglické reprezentace vyřadit obránce Chelsea Johna Terryho. Italský fotbalista očekává, že Capello týmu vtiskne novou podobu a radikálně ho obmění.

"Podle mého už se Terry nedostane do sestavy," citoval Cannavara deník Daily Mail. Důvodem absence stopera by měla být kritická slova z letošního světového šampionátu v JAR, kde přes média komentoval, kteří hráči by měli být v sestavě.

Cannavaro, který pod Capellem hrál za Real Madrid i Juventus Turín, si myslí, že prodloužení smlouvy s trenérem bylo dobrým rozhodnutím. "Od anglické Fotbalové asociace to byl dobrý krok, Capello konečně může vybudovat tým podle svého. Myslím, že Anglie by se tak mohla zařadit mezi favority mistrovství Evropy v roce 2012," uvedla nová posila dubajského Al Ahlí.

"Když přišel Capello do Realu, nakoupil si hráče podle svého, například Ruuda van Nistelrooije a mě, a výsledek byl okamžitý. Na scéně národních týmů to ovšem trvá déle," myslí si Cannavaro.

V anglické reprezentaci tak podle něj možná nezůstane kámen na kameni. "Nechci mluvit za Fabia, ale byl bych překvapený, kdyby víc než pět hráčů z letošního prvního utkání Anglie na MS hrálo i v zahajovacím utkání na ME za dva roky. Jediní hráči, kteří mají evropský šampionát jistý, jsou podle mého Ashley Cole a Wayne Rooney," uzavřel.

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.