Mišůn zazářil! Zařídil vítězství Celtiku

Mišůn zazářil! Zařídil vítězství Celtiku

Nejlepší hráč zápasu! Tak ocenili fanoušci skotského klubu, spoluhráči, ale hlavně trenéři Milana Mišůna po vítězném utkání s týmem MLS ze Seattlu. Milan Mišůn odehrál celý zápas v roli stopera a zařídil vítězný gól na 2:1. Tímhle výsledkem zápas skončil.

„Přišlo přes čtyřicet tisíc lidí a dobrá polovina z nich byla Skotů. Měli jsme velkou podporu,“ pochvaluje si fanoušky Celtiku český obránce, který má velice blízko do základní sestavy skotského velkoklubu.

A to i díky vítěznému gólu, který Milan zařídil. „Oni zahráli roh, odražený míč se dostal na vápno a já startoval proti němu. Střelu protihráče jsem zblokoval a míč se odrazil kus přede mě. Měl jsem před sebou volno, tak jsem s míčem šel až přes celé hřiště. Uvolnil jsem se přes obránce a pak nahrál úplně volnému spoluhráči. Ten dával gól.“

Teď je Milanovou první prioritou prosadit se do sestavy. Po těžkém zranění kolena a dlouhé rehabilitaci se dostává do dobré formy. Vyhlídky má slušné. „V USA nás čeká ještě jeden přípravný zápas a vracíme se domů. Pak hrajeme turnaj v Londýně. A všechno bude směřovat ke kvalifikaci o Ligu mistrů. Samozřejmě, že cílem je postup,“ říká na rovinu.