Tipujte vítěze duelu Sparta - Baumit a nejen to...

Tipujte vítěze duelu Sparta - Baumit a nejen to...

[tag]TIPOVAČKA BĚŽÍ[/tag] Protože se Gambrinus liga vrací do svých původních kolejí, další kolo naší tradiční tipovací soutěže tentokrát ovládne osm duelů právě zní, s tím, že prostor dostal i německý šlágr Bayern - Werder a dvě zajímavá utkání druhé nejvyšší soutěže.

Tu zastupují souboje Žižkov - Zlín a Sparta B - Dukla Praha. Jen pozor - uzávěrka je v pátek 10. září v 18:00 s úvodním hvizdem střetnutí mezi Libercem a Baníkem. A kdo z vás že byl nejlepší v posledním kole?

Pořadí pěti nejlepších tipujících v posledním kole:

1. filipfagulec 1244.73
2. hasai 766.77
2. marosh123 766.77
4. welbloud 537.59
5. nuny 452.09


Připomínáme systém oceňování. V každém týdenním kole se hraje o vstupenky na domácí zápasy partnerských klubů. Týdenní výsledky se započítávají do měsíčního kola, v němž si 3 nejlepší soutěžící rozeberou věcné ceny - tři klasické fotbalové míče, mini míč a chrániče.

V aktuálním kole soutěžíme o vstupenky na zápasy Příbram - Slovácko (9. kolo), Zlín - Karviná (8. kolo), Dukla Praha - Hlučín (8. kolo), Kladno - Vlašim (8. kolo) a Baník Ostrava - Hradec Králové (9. kolo).

U vstupenek vyplňujte, prosím, opravdu jen ty zápasy, u kterých máte jistotu, že je můžete navštívit. Po obdržení mailu je třeba reagovat do 24 hodin, že o vstupenky máte opravdu zájem, poté přicházejí na řadu další soutěžící dle pořadí v tipovací soutěži.

Všem tipujícím připomínáme, že v jejich zájmu je aktualizovat údaje v registraci, zejména mailové spojení.

AKTUÁLNÍ KOLO TIPOVAČKY