Dočká se bundesliga návratu ztraceného syna?

Jestliže býval Lorenzo Lamas dobrým policistou, Diego Ribas da Cunha býval hvězdou německé ligy, o níž se pralo několikero předních evropských celků. Nakonec ho do svých řad získala "Stará dáma", v jejímž černobílém dresu se mu však dvakrát nedařilo, předpoklady nenaplnil a sám požádal o změnu působiště.

Dočká se bundesliga návratu ztraceného syna?
Jeho turínské dny se tedy zdají být sečteny a je možná, že bundesliga brzy ohlásí "návrat ztraceného syna". Dosavadní tvůrce hry Juventusu však nejde opět bavit diváky od nebývale ofenzivního Werderu Brémy, odkud do Serie A přišel a v jehož trikotu byl k vidění v letech 2006 až 2009, nýbrž do konkurenčního VfL Wolfsburg.

Předloňský mistr už se údajně s Juve na podmínkách přestupu domluvil - přestupová částka by se za pětadvacetiletého špílmachra s osmatřiceti starty za brazilskou repre měla pohybovat okolo 17 - 19 milionů eur. Nyní čeká vedení ambiciózního německého celku jednání o smlouvě s otcem hráče Djairem da Cunhou, který je jeho manažerem.

A to se také zatím zdá být jedinou překážkou a ještě zřejmě bude muset zaúřadovat kompromis nějaké strany. Agent chce pro bývalého hráče Santosu či Porta tříletou smlouvu s ročním příjem osmi milionů eur. Generální manažer "vlků" Dieter Hoeness by však tvořivého záložníka rád získal na čtyři roky, s tím, že by mu ročně garantoval milionů šest.