Božský Theo! Walcott hattrickem zničil nováčka

Božský Theo! Walcott hattrickem zničil nováčka

Šedesát tisíc diváků vidělo na zaplněném Emirates Stadium galapředstavení v podání "kanonýrů", kteří zostudili nováčka z Blackpoolu šesti góly. A polovinu z nich vsítil Theo Walcott. "Oproti minulé sezoně je herně vyzrálejší," uvedl na jeho adresu manažer Arsenalu Arséne Wenger.

Najít nejlepšího hráče utkání nemůže být jednodušší. Theo Walcott. Útočník Arsenalu, který hattrickem popravil nováčka Premier League Blackpool. Ten si z Emirates Stadium odvezl šestigólový příděl. Debaklu hodně "pomohlo" vyloučení hostujícího Evatta už ve 31. minutě. Pak už "kanonýři" trávník doslova opanovali.

Manažer Arsenalu byl z výkonu Walcotta nadšený. "On hraje vždycky na nejvyšší rychlostní stupeň. Někdy není jednoduché se v té rychlosti správě rozhodnout, ale v tomto zápase se mu to vždy podařilo," prohlásil pro deník The Sun Wenger na adresu křídelníka, který přišel do Londýna v roce 2006 ze Southamptonu.

"Theo je kluk, který vždy stojí nohama pevně na zemi a na život se dívá pozitivně. Sklenici vždy vidí z poloviny plnou a ne poloprázdnou," chválí si povahu hráče kouč Arsenalu.

Slova chvály mu adresoval také manažer Blackpoolu Ian Holloway. "Jeho tempo a pohyb byly naprosto úžasné. Byl to skutečně zážitek sledovat ho. Byl prostě nezastavitelný, extratřída! My se z toho musíme ale co nejrychleji poučit."

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.