Eden čeká peklo, prodáno je už 10 000 vstupenek

Eden čeká peklo, prodáno je už 10 000 vstupenek

Na 274. derby Slavia - Sparta, které v pondělí 20. září uzavře v Edenu program 8. kola nejvyšší soutěže, je zatím prodáno deset tisíc vstupenek. Ty se prodávají formou adresného ticketingu nejen u pokladen Synot Tip Areny, ale i prostřednictvím internetového prodeje.

Při koupi vstupenky je potřeba u pokladny nahlásit jméno, příjmení a datum narozené osoby, která zápas navštíví. Tyto údaje vytištěné na vstupence se musejí při vstupu na stadion shodovat s předloženým občanským průkazem nebo jiným dokladem totožnosti.

V rámci první ligy mají fanoušci poprvé v historii možnost zajistit si vstupenku prostřednictvím internetu. Ceny vstupenek se pohybují od 250 do 550 korun. Jejich prodej byl spuštěn ve středu 8. září, vstupenky pro příznivce Sparty se ale v Edenu neprodávají, ty do sektoru vyhraných hostujícím příznivcům jsou k dispozici výhradně na Letné. Vstupenky do sektoru hostů se v Edenu nebudou prodávat ani v den zápasu.

Ty příznivce, kteří se rozhodnou jít na derby na poslední chvíli, upozorňuje Slavie, aby dorazili v dostatečném časovém předstihu, protože se předpokládá u pokladen fronta.

V Synot Tip Aréně zasedne v den zápasu také soudce přestupkové komise Obvodního úřadu Prahy 10, aby mohl ve zkráceném řízení řešit přímo na místě případné přestupky.