Jak vidíte souboje Interu s Juventusem či Chelsea s Arsenalem?

Jak vidíte souboje Interu s Juventusem či Chelsea s Arsenalem?

Vaše oblíbená tipovací soutěž byla za se spuštěna a stejně jako v minulém kole nebude nouze o zajímavé duely. Kromě všech duelů Gambrinus ligy na vaše tipy čekají i šlágry v italské, německé a anglické nejvyšší soutěži.

Magnetem Gambrinus ligy budou jistě souboj Olomouce se Spartou a Slavie s Plzní, hit evropských soutěží je pak těžké vybrat. Bude to Chelsea - Arsenal, Inter - Juventus, nebo snad Borussia Dortmund - Bayern Mnichov? Ať tak či tak, uzávěrka právě odstartovaného kola je stanovena na pátek 19:30 s úvodním hvizdem zápasu v Edenu.

Pořadí pěti nejlepších tipujících v posledním kole:

1. jitka13 1604.17
2. hakalinho 1496.00
3. pahor 1371.33
4. baros5 1368.89
5. casako 1220.51


Připomínáme systém oceňování. V každém týdenním kole se hraje o vstupenky na domácí zápasy partnerských klubů. Týdenní výsledky se započítávají do měsíčního kola, v němž si 3 nejlepší soutěžící rozeberou věcné ceny - tři klasické fotbalové míče, mini míč a chrániče.

V aktuálním kole soutěžíme vzhledem k reprezentační přestávce o vstupenky na druholigové utkání Viktoria Žižkov - Čáslav (11. kolo), ve kterém bude vzhledem k postavení v tabulce favoritem domácí tým.

U vstupenek vyplňujte, prosím, opravdu jen ty zápasy, u kterých máte jistotu, že je můžete navštívit. Po obdržení mailu je třeba reagovat do 24 hodin, že o vstupenky máte opravdu zájem, poté přicházejí na řadu další soutěžící dle pořadí v tipovací soutěži.

Všem tipujícím připomínáme, že v jejich zájmu je aktualizovat údaje v registraci, zejména mailové spojení.

AKTUÁLNÍ KOLO TIPOVAČKY