Vučinič popravil Inter, ten může přijít o vedení...

[hot]AKTUALIZOVÁNO[/hot] AC Milán porazil v 5. kole italské ligy FC Janov na svém hřišti 1:0 a vyhrál poprvé od úvodního kola. Zápas na milánském San Siru rozhodl čtyři minuty po přestávce povedeným lobem švédský útočník Zlatan Ibrahimovic. Ve šlágru kola porazili hráči AS Řím stejným výsledkem mistrovský Inter Milán brankou Mirka Vučiniče z nastaveného času a poprvé v sezoně v domácí soutěži vyhráli.

Osmadvacetiletý fotbalista hostující od konce srpna z Barcelony se v dresu "Rossoneri" chytil a v posledních čtyřech soutěžních zápasech zaznamenal čtyři branky. Hostům z Janova se i přes výrazné letní nákupy v Serii A dál nedaří a už počtvrté za sebou nevyhráli.

Římský vicemistr měl před zápasem s vedoucím týmem tabulky pouhé dva body, patřila mu předposlední příčka a výrazně ohrožena tak byla pozice trenéra Claudia Ranieriho. Dnes však hráči AS udrželi doma proti Interu čisté konto a díky hlavičce střídajícího černohorského útočníka Vučiniče z druhé minuty nastavení svého rivala porazili. Inter v lize poprvé v sezoně prohrál, přerušil třízápasovou vítěznou sérii a v neděli může přijít i o první pozici.