Je možný Forlánův návrat do Manchesteru?

"Rudí ďáblové" se možná chystají k opětovnému vstupu do stejné řeky. Mohou za to plány na překvapivý návrat Diega Forlána, jehož v letním přestupovém období lanařil i milánský Inter a jeho představitelé slíbili, že se hvězdy ještě nevzdávají a k celé věci se mají vrátit hned v lednu.

Je možný Forlánův návrat do Manchesteru?
Nemalou konkurencí vítěze Ligy mistrů by mohl být právě Manchester United, který má podle jistých médií pro rodáka z Montevidea přichystanou zajímavou nabídku, jež by nejlepšího hráče mistrovství světa 2010 zase po šesti letech přivála na Old Trafford.

Když uruguayský reprezentant oblékal dres ostrovního velkoklubu v letech 2002 - 2004 naposledy, vizitku zabijáka z Independiente až tak úplně nenaplnil a ve třiašedesáti startech si na své konto připsal "jen" deset branek. Sir Alex Ferguson ho tak do španělské Primera División se zase až tak těžkým srdcem nepouštěl.

Nebudeme-li počítat jeho gólový přínos v národním týmu, ve Villarrealu a Atléticu Madrid ovšem pookřál a rozstřílel se natolik, že dávno přesáhnul metu 100 ligových branek. Žeby jeho forma z posledních let definitivně přesvědčila i slavného skotského manažera, jehož mužstvo letos čeká těžký boj o titul? 31 let by ještě překážkou být nemuselo...