Tipnete šťastnějšího z liverpoolského derby?

Tipnete šťastnějšího z liverpoolského derby?

[hot]TIPOVAČKA SPUŠTĚNA[/hot] Reprezentační pauza po Lichtenštejnské anabázi skončí pro letošní rok skončí a tradiční eFotbalová tipovačka se tak může opět soustředit na první tuzemskou ligu a vybrané evropské soutěže.

Kromě kompletní Gambrinus ligy tentokráte zabrousíme do španělské Primera División, kde půjde v zápase Barcelona - Valencia o boj o čelo tabulky a zastavíme se i v německé nejvyšší soutěži a Premier League, kde si můžete vyzkoušet svůj odhad v městském derby Everton - Liverpool.

Pořadí pěti nejlepších tipujících v posledním kole:

1. adiss 1418.03
2. etienne 916.96
3. walymartin 854.31
4. kipmur 773.47
5. michalinho 700.22


Připomínáme systém oceňování. V každém týdenním kole se hraje o vstupenky na domácí zápasy partnerských klubů. Týdenní výsledky se započítávají do měsíčního kola, v němž si 3 nejlepší soutěžící rozeberou věcné ceny - tři klasické fotbalové míče, mini míč a chrániče.

V aktuálním kole soutěžíme o vstupenky na dva zápasy 13. kola Gambrinus ligy: Příbram - Ústí nad Labem a Baník Ostrava - Jablonec a jeden duel druhé ligy: Dukla - Sezimovo ústí (13. kolo).

U vstupenek vyplňujte, prosím, opravdu jen ty zápasy, u kterých máte jistotu, že je můžete navštívit. Po obdržení mailu je třeba reagovat do 24 hodin, že o vstupenky máte opravdu zájem, poté přicházejí na řadu další soutěžící dle pořadí v tipovací soutěži.

Všem tipujícím připomínáme, že v jejich zájmu je aktualizovat údaje v registraci, zejména mailové spojení.

AKTUÁLNÍ KOLO TIPOVAČKY