Repre se u videa vracela ke kolapsu

Repre se u videa vracela ke kolapsu

Rozbor u videa, podvečerní uzavřený trénink na Strahově a večerní vyhlášení ankety Zlatý míč. To byly základní body dnešního programu reprezentace, která se připravuje na páteční kvalifikační zápas se Skotskem. Na rozdíl od soupeře se národnímu týmu zatím vyhýbají zdravotní problémy, trenér Michal Bílek má k dispozici kompletní hráčský kádr.

Zatímco ještě v úterý měli hráči dvoufázovou přípravu, dnes už najeli na tradiční předzápasový program. Tentokrát se soustředili na přechodovou fázi a také útočné kombinace. "Dopoledne s trenéry u videa ještě rozebírali poslední zápas proti Litvě," doplnil mluvčí týmu Petr Svěcený. Naposledy vyrazí fotbalisté k tréninku ve čtvrtek večer už přímo v Synot Tip Areně v Edenu, kde se odehraje páteční utkání.

Pro všechny hráče ještě nebylo dnešním povinnostem není konec. Po společné večeři vyrazili brankář Petr Čech, kapitán týmu Tomáš Rosický, manažer mužstva Vladimír Šmicer i asistent František Komňacký na vyhlášení ankety Zlatý míč, které se uskutečnil v hotelu Crowne Plaza, kde je tým ubytován. Na vyhlášení dorazil i předseda svazu Ivan Hašek s místopředsedou Jindřichem Rajchlem, pozváni byli také bývalí vítězové včetně Pavla Nedvěda či Patrika Bergera.

O dnešní půlnoci také vyprší termín objednávání vstupenek prostřednictvím terminálů Sazka, k dispozici je stále ještě kolem tří tisíc lístků.

[img id="30296"]