Kdo bude brát body v boji Milána s Juve?

Kdo bude brát body v boji Milána s Juve?

[hot]NOVÉ KOLO BĚŽÍ[/hot] Tradiční tipovací menu na víkend bylo spuštěno. Své tipařské schopnosti a dovednosti si budete moci opět vyzkoušet na jedenácti utkáních, v nichž jsou kromě Gambrinus ligy zahrnuty ostře sledované duely v italské, německé a francouzské nejvyšší soutěži, do kterých by mohli zasáhnout i čeští krajánci.

V Serii A jde o lahůdku AC Milán - Juventus Turín, ve kterém jsou mírně favorizováni domácí "Rossoneri". Německá liga nabízí poutavých soubojů více - jedním z nich snad bude i Schalke 04 - Bayer Leverkusen. V Ligue1 se pak jedná o utkání, v němž změří síly AS Monaco s Girondins Bordeaux.

Pořadí pěti nejlepších tipujících v posledním kole:

1. grzegorz 1549.85
2. eduart 1276.72
3. bocamann 1189.67
4. badfree 951.74
5. dejvik 896.87


Připomínáme systém oceňování. V každém týdenním kole se hraje o vstupenky na domácí zápasy partnerských klubů. Týdenní výsledky se započítávají do měsíčního kola, v němž si 3 nejlepší soutěžící rozeberou věcné ceny - tři klasické fotbalové míče, mini míč a chrániče.

V aktuálním kole soutěžíme o vstupenky na jedno utkání Gambrinus ligy (Ostrava - Plzeň) a dva duely druhé ligy (Kladno - Sezimovo Ústí, Dukla - Sokolov).

U vstupenek vyplňujte, prosím, opravdu jen ty zápasy, u kterých máte jistotu, že je můžete navštívit. Po obdržení mailu je třeba reagovat do 24 hodin, že o vstupenky máte opravdu zájem, poté přicházejí na řadu další soutěžící dle pořadí v tipovací soutěži.

Všem tipujícím připomínáme, že v jejich zájmu je aktualizovat údaje v registraci, zejména mailové spojení.

AKTUÁLNÍ KOLO TIPOVAČKY