Liverpool čeká další těžká rána, možná přijde o opory

Liverpool čeká další těžká rána, možná přijde o opory

Liverpool možná čeká další pohroma. Po katastrofickém vstupu do sezóny možná přijde i o tři hvězdy. V lednu chtějí podle serveru Goal.com klub opustit Španělé Fernando Torres a Pepe Reina, zaječí úmysly má i obránce Glen Johnson.

Reds se v neděli odpoledne utkají v souboji 18. se 17. proti Blackburnu a manažer Roy Hodgson musí řešit nejen způsob, jakým rozšířit tristní sbírku šesti bodů po osmi ligových kolech a dostat se ze sestupového pásma, ale také neshody v týmu.

Hned trojice hvězd anglického mužstva se totiž nechala slyšet, že jsou v současném Liverpoolu nešťastní, a že chtějí klub opustit. Problémem je kromě děsných výsledků i špatná morálka, která panuje v mužstvu.

Zdá se, že trpělivost došla španělskému reprezentačnímu kanonýrovi Fernandu Torresovi, jenž v letošní sezóně tápe stejně jako celý Liverpool. Odejít chce i gólman Pepe Reina, a aby to ho nebylo málo o změně působiště uvažuje i obránce Glen Johnson. O posledně jmenovahého se zajímají evropské velkokluby Bayern Mnichov či Juventus Turín.

Torres po svém příchodu do Anglie v dresu Liverpoolu zářil, v posledních šesti zápasech však vyšel střelecky naprázdno. Navazuje tak na chabé výkony z nedávného mistrovství světa, které Španělé vyhráli. Torres o odchodu uvažoval již v létě, ale zůstal a svého rozhodnutí teď lituje.

Nový majitel Liverpoolu John Henry původně plánoval dát kouči Hodgsonovi čas do Vánoc, ale na základě stále se zhoršujícíse situace své rozhodnutí možná brzy přehodnotí...

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.