Ronaldo po čtyřech trefách: Někteří moji spoluhráči jsou lepší než já

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Tři body, návrat do čela La ligy a k tomu drtivá výhra 6:1. Hráči španělského Realu Madrid mohli být po domácím duelu proti Racingu Santander spokojeni. Největší radost měl portugalský reprezentant Cristiano Ronaldo, jenž soupeři nasázel čtyři přesné zásahy a své konto v letošním ligovém ročníku rozšířil již na devět tref.

Ronaldo po čtyřech trefách: Někteří moji spoluhráči jsou lepší než já
Cristiano Ronaldo vs Racing Santander, i tak by mohli někteří nazvat sobotní duel osmého kola Primera División. Bílý balet předvedl na Santiago Bernabeu naplno své umění a do sítě hostů nasázel úctyhodných šest branek, z toho sám Ronaldo rozvlnil síť čtyřikrát! Nebýt však gólmana Toňha, mohlo být skóre ještě výraznější. V závěru mimo jiné dokázal zlikvidovat další tutovku Ronaldovi a nedopřál mu tak pátou branku v utkání.

"Jsem strašně šťastný, protože vstřelit čtyři branky v jednom utkání se mně nikdy nepodařilo. Nejdůležitější však je, že jsme vyhráli a vrátili se do čela ligy," řekl deníku Marca po uktání Ronaldo v narážce na vítězství Barcelony na půdě Jarošíkovy Zaragozy.

Real o své výhře rozhodl již během úvodní půl hodiny, kdy se dostal do tříbrankového vedení. "To co se mi dnes povedlo bych nedokázal bez svých spoluhráčů. Musím pogratulovat celému týmu," řekl Portugalec a dodal: "Někteří moji spoluhráči jsou lepší než já." Konkrétnější však nebyl...

I Ronaldo ví, že celý Real ještě čeká dlouhá cesta. "Trenér nás nabádá, abychom nezpychli. Je před námi stále hodně práce. Dnešek však byl důležitý," dodal.

Sestřih z celého utkání: