Liberec povede Rada!

Liberec povede Rada!

Petr Rada, někdejší trenér Jablonce, Teplic a hlavně české reprezentace by se ve středu měl stát novým koučem Slovanu Liberec. Serveru eFotbal.cz to potvrdily zdroje blízké libereckému Slovanu. Klub ale oficiálně nic nepotvrdil. Údajně jednal i s Miroslavem Koubkem, který předčasně skončil v Ostravě.

Dosavadní kouč Slovanu Josef Petřík tak ve funkci s největší pravděpodobností neustojí pondělní porážku 1:2 v duelu se Spartou. Rada by měl mužstvo, kterému se nedaří podle představ vedení klubu, převzít ještě v průběhu středy či čtvrtka. Serveru eFotbal.cz to potvrdil jeden ze zdrojů blízkých klubu.

Slovan Liberec však nepotvrdil jednání s žádným z koučů. „Teď jsem na Ligovém shromáždění, věci mají svůj čas. Vše se včas dozvíte,“ uvedl Libor Kleibl, ředitel Slovanu.

Náš portál se snažil kontaktovat i oba trenéry. Petr Rada nezvedal mobilní telefon. „O tom nic nevím, s Libercem jsem nejednal,“ řekl Miroslav Koubek. Jenže v českém fotbale není šprochu, aby na něm nebylo pravdy trochu. Definitivně jasno bude v průběhu středy.