Skončil ve Slavii i František Cipro?

Skončil ve Slavii i František Cipro?

Snižování stavu ve Slavii, o němž eFotbal.cz informoval, se zřejmě dotklo i jedné z největších legend klubu. Spolu s oddělením zahraničního scoutingu totiž zřejmě končí také František Cipro.

Slavia propouští část zaměstnanců

„V této fázi došlo k reorganizaci sportovního úseku mimo A-tým. Vedoucí tohoto úseku Michal Šrámek na svoji funkci sportovního ředitele rezignoval s několikadenním předstihem. Došlo také ke zrušení oddělení zahraničního scoutingu,“ uvedl ředitel klubu Miroslav Platil na webových stránkách Slavie Praha. Šéfem oddělení scoutingu byl právě František Cipro.

Ten ale zatím nic konkrétního neví. „Přečetl jsem si o tom na vašem serveru. Sám ale nic konkrétního ještě nevím. Je pravda, že Slavia problémy má a ještě nějakou dobu mít bude. A snaží se je řešit,“ uvedl Cipro pro eFotbal.cz.

Klub konkrétní jména osob, s nimiž ukončuje spolupráci, neprozradila. „Konkrétní jména a pozice komentovat nebudeme,“ formuloval jasnou odpověď Ondřej Zlámal, mluvčí klubu.

„Jedná se o první viditelné kroky vedoucí k zeštíhlení a zefektivnění provozu celé společnosti. Vycházíme z analýzy sportovních a ekonomických výsledků klubu, o které jsme mluvili v době reprezentační přestávky. Změny se týkají například personálního obsazení sportovního úseku, mládeže, scoutingu a marketingového oddělení,“ uvedl pouze ředitel Platil v rozhovoru pro klubový web.

Uvedené kroky ale, podle ředitele Slavie, nikterak neovlivní fungování mládežnických týmů.