Bale: Jsem spokojený, odcházet se mi nechce

Bale: Jsem spokojený, odcházet se mi nechce

Jméno jednoho z nejsledovanějších klubů současnosti? Tottenham Hotspur. Jméno jednoho z nejsledovanějších hráčů současnosti? Ano, nemýlíte se...Gareth Bale, jehož si jeho momentální zaměstnavatel cení na 50 milionů liber.

A to neplatí až od té doby, co "kohouti" na svém White Hart Lane skolili úřadujícího vítěze Ligy mistrů a on byl ústřední postavou týmu, která z respektovaných obránců Maicona a Lúcia dělala statické postavy.

"Gareth je skvělý. To, jak si v těch dvou zápasech poradil s nejlépe hodnoceným pravým bekem světa, bylo úžasné," chválil trenér Harry Redknapp. "Patří k našim nejlepším hráčům a každý se ho bojí. Stál proti Maiconovi a doslova ho ubil," připojil se nizozemský technik Van der Vaart, jemuž dal za pravdu i zástupce "Nerazzurri" Figo: "Byl prostě úžasný, famózní. Dvakrát nás zabil," nešetřila superlativy bývalá ikona Interu, Realu či Barcelony.

Pracoviteého velšského reprezentanta, jenž v národním týmu debutoval velmi mladý, by chtěl mít v mužstvu snad každý kouč. Jednadvacetiletý levonohý rychlík však po skvělých výkonech v Lize mistrů ubezpečil fanoušky klubu, že se Tottenham opustit nechystá, ba naopak - své působení v něm si užívá.

"Tottenham proti Interu ukázal, že se může na evropské scéně měřit s těmi nejkvalitnějšími mužstvy, tak proč bych musel někam odcházet? Na White Hart Lane je skvělá skupina hráčů, která spolu tvoří úžasný tým. Působení v Londýně si opravdu moc užívám," rozesmutnil potencionální "nápadníky" bývalý hráč Southamptonu, kolem něhož mlsně nekrouží pouze Inter či Barcelona.

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.