Je Llorente záložní variantou za Torrese?

Pokud by v lednu příštího roku opravdu Anfield Road opustil "El Nino" Torres, Hodgsonův tým už má podle všecho přichystanou alternativu, která by ambiciózní Liverpool zase až tolik bolet nemusela.

Je Llorente záložní variantou za Torrese?
O barcelonského Davidu Villu samozřejmě nejde, ale měl by jím být útočníkův jmenovec a o něco mladší kolega z úspěšné španělské reprezentace Fernando Llorente, který je v poslední pětiletce tahounem Athletica Bilbao.

"Reds" se sice začíná pomalu dařit a koketování se sestupovým pásmem je zřejmě minulostí, ovšem na tom, že je Torres spojován tu s Barcelonou a tu zase s Manchesterem City, se nic nemění.

Po sérii nepříjemných zranění už bývalý hráč Atlétika Madrid nestřílí tolik branek jako dřív a kvůli obnovení kanonýrského apetitu se říká, že by se mohl "pást na zelenějších pastvinách", než jsou na ostrovech.

Vytáhlý ostrostřelec Bilbaa s přezdívkou "Lví král", jenž dal za národní tým sedm branek ve dvanácti startech a špatnou bilanci nemá ani v Primera División, ve které se mu v osmi duelech podařilo zaznamenat šest gólů, by však Liverpool přišel na 36 milionů eur. A to je prosím pěkně jen výkupní klauzule.