Necid se opět dvakrát trefil a táhne CSKA

Tomáš Necid vstřelil v ruské lize dva góly a pomohl CSKA Moskva k výhře 4:3 nad Samarou. V posledních třech zápasech se český útočník trefil celkem pětkrát.

Necid skóroval i v minulém kole proti Saturnu MO, ve čtvrtek dal v Evropské lize Palermu rovněž dva góly. Dnes v osmé minutě zvýšil vedení Moskvanů na 2:0 a v závěru si po dorážce do prázdné branky připsal vítězný gól na 4:2, po němž hosté už jen snížili. CSKA přitom odehrál poslední desetiminutovku v oslabení o vyloučeného obránce Alexeje Berezuckého.

Trenér Leonid Sluckij poslal na hřiště sestavu: Akinfejev - A. Berezuckij, V. Berezuckij, Ignaševič, Ščennikov - Tošič, Mamajev (42. Šemberas), Dzagojev (46. Honda), González - Vágner Love (83. Aldonin), Necid. Vedle Necida, který dal v tomto ligovém ročníku sedm branek, se za CSKA trefili ještě Alexej Berezuckij a Tošič.

Vedoucí Petrohrad se přiblížil k titulu výhrou 5:2 v Novosibirsku, čtyři zápasy před koncem vede tabulku před CSKA a Kazaní o devět bodů. Zenit přitom už v šesté minutě prohrával o dva góly, rychle ale vyrovnal a třígólovou kanonádou po hodině hry zápas rozhodl.