eFotbal.cz pro vás otevře e-shop

eFotbal.cz pro vás otevře e-shop

Protože chceme jít uživatelům našeho webu co nejblíže naproti, rozhodli jsme se ušetřit váš čas a připravujeme e-shop se sportovním zbožím renomované firmy Adidas. Nyní v předvánočním čase se i vy rozhodujete čím obdarovat své blízké, a naše chystaná novinka vám s výběrem dárků ráda pomůže.

Na otevření e-shopu běží dokončovací práce a v nejbližších dnech bude našim uživatelům představený nepřehlédnutelnou propagací na portálech naší společnosti. Nabídka je tvořená produkty firmy Adidas, kterou není třeba blíže představovat, protože od roku 1924, kdy ho bratři Adolf a Rudolf Dasslerové založili, jsou jejich výrobky prověřené na všech kontinentech a ne náhodou je Adidas jednou z nejznámějších světových firem napříč všemi obory.

Společnost Super Interactive s.r.o. je provozovatelem fotbalových webů, a proto je nabídka e-shopu zaměřená především na produkty s tímto druhem sportu spojené. Pro registrované uživatele je připravena 5% sleva na všechny produkty a v nabídce se budou střídat slevové akce na různé zboží. Připravujeme i další benefity pro naše věrné zákazníky, o kterých budeme průběžně informovat i na našich webech.

Doufáme, že tato informace vás zaujme a až v příštích dnech náš e-shop otevřeme, stanete se i vy jeho spokojeným zákazníkem.