Poradí si Juventus s AS? Tipujte s námi!

Poradí si Juventus s AS? Tipujte s námi!

[hot]NOVÉ KOLO BĚŽÍ[/hot] Tradiční tipovací menu na víkend bylo spuštěno. Své tipařské schopnosti a dovednosti si budete moci opět vyzkoušet na jedenácti utkáních, v nichž jsou kromě Gambrinus ligy zahrnuty ostře sledované duely v italské, německé a španělské nejvyšší soutěži.

V Serii A jde o lahůdku Juventus Turín - AS Řím, ve kterém jsou mírně favorizováni hráči "Staré dámy". Z německé bundesligy tipujte duel Borussie Dortmund s Hamburkem a ze španělské Primera División jsme pro Vás vybrali souboj druhého se třetím, tedy Barcelony a Villarrealu.

Pořadí pěti nejlepších tipujících v posledním kole:

1. jedla1 5484.69
2. liborek 557.81
3. ricchhi 425.87
4. casty 300.02
5. swot 244.07


Připomínáme systém oceňování. V každém týdenním kole se hraje o vstupenky na domácí zápasy partnerských klubů. Týdenní výsledky se započítávají do měsíčního kola, v němž si 3 nejlepší soutěžící rozeberou věcné ceny - tři klasické fotbalové míče, mini míč a chrániče.

V aktuálním kole soutěžíme o vstupenky na jedno utkání Gambrinus ligy (Hradec Králové - Slovácko).

U vstupenek vyplňujte, prosím, opravdu jen ty zápasy, u kterých máte jistotu, že je můžete navštívit. Po obdržení mailu je třeba reagovat do 24 hodin, že o vstupenky máte opravdu zájem, poté přicházejí na řadu další soutěžící dle pořadí v tipovací soutěži.

Všem tipujícím připomínáme, že v jejich zájmu je aktualizovat údaje v registraci, zejména mailové spojení.

AKTUÁLNÍ KOLO TIPOVAČKY