Ronaldinho: Nebudu se Berlusconiho doprošovat

Brazilec Ronaldinho vyjádřil touhu setrvat v červenočerném dresu AC Milán, avšak ne za cenu doprošování u majitele klubu Silvia Berlusconiho. Bývalému nejlepšímu hráči světa končí v červnu smlouva a delší dobu se spekuluje o jeho možné odchodu v lednovém přestupním období.

Ronaldinho: Nebudu se Berlusconiho doprošovat
Ronaldinho nepotřebuje přemlouvat, aby v AC zůstal, již v dříve se totiž nechal slyšet, že se chce poprat o základní sestavu v dresu "Rossoneri". Třicetiletý ofenzivní hráč však jistotu nemá. V červnu mu končí smlouva a nabídku na prodloužení zatím nedostal.

Že by však byl třicetiletý bývalý hráč francouzského PSG či španělské Barcelony po vypršení kontraktu bez práce zdá se nehrozí. V týdnu vyjádřil své přání získat míčového kouzelníka do svých řad manažer anglického Liverpoolu Roy Hodgosn. Pro Ronaldinha by to však byla až poslední možnost, prioritou je pro něho AC.

"Přestupní období? Lidé o tom v poslední době mluví, ale já chci zůstat v Miláně a vyhrávat v Miláně," řekl Ronaldinho pro Gazzetta dello Sport a pokračoval: "Chci zůstat, ale za Berlusconim kvůli tomu nepůjdu a nebudu ho prosit o pomoc. Je pouze na mně, abych ukázal, že na to pořád mám."